T4 Production

T4 Prodüksiyon, Türkiye merkezli bir şirkettir.

Dünyanın birçok yerinde önemli devletkuruluşlarından kurumsal şirketlere kadar pek çok hizmeti hayata geçirdik.

15 yıldır sektörde sorunsuz biçimde kaliteli hizmet vermeyi amaçlamış ve bunu başarmış bir ekibiz.

En kaliteli görüntü,ses,ışık ve sahne sistemlerini sağlıyor, bununla beraber güçlü teknik prodüksiyon hizmetleri veriyoruz.

T4 Prodüksiyon olarak çıkmış olduğumuz bu yolculukta, yerli yabancı pek çok etkinliğe imza attık. Her etkinlikte kendimizi çözüm ortağı olarak konumlandırdık ve yıllar boyu edinidiğimiz deneyimlerle güç kazandık. Alanında uzman kişilerle kadromuzu güçlendirdik ve profesyonel ekipmanlarla hatayı ve aksaklıkları ortadan kaldırdık.

Dünyadaki yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip edip , ihtiyaçları herzaman önceden belirleyip gerekli ekipmanları bünyemize dahil ettik.

  • Alanında Uzman Ekip
  • Kaliteli ve Profesyonel Hizmetler
  • Yüzlerce Referans

Amaçlarımızdan Bahsedelim

Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak, Müşteri isteklerini daima ön planda tutmak, Çevreye, doğaya ve topluma saygılı olmak İnsan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışını öngörmek Tüm kaynakları verimli kullanmak Müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu içinde olmak Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.
Müşterinin bugünkü beklentileri ve gereksinimleri tam ve zamanında karşılayıp, onlara gelecekte beklentilerini aşan ürün ve hizmetler sunmak, Müşterilerimize güvenilir , rekabetçi ve hızlı cevap veren bir işletme olmak. Daima ivme katetme felsefesini ilke edinerek, bu yolla hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak arttırmak.
Konser&Festival
Kurumsal ve Devlet Organizasyonları
Açılış Törenleri
Gösteri&Show
Düğün&davet
Fuar&Defile